\

Zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów

Każdy rodzaj włosów wymaga pewnej stylizacji, jednak jedne bardzo starannej i długotrwałej, inne znacznie mniej. Natomiast, aby nadać fryzurze ładniejszego wyglądu i zaoszczędzić sporo czasu, który spędza się na jej układaniu niektóre panie stosują takie zabiegi jak permanentna stylizacja włosów czy też ich zagęszczanie lub wydłużanie.

Jeśli chodzi o permanentną stylizację powoduje ona trwałe uniesienie włosów, dzięki czemu wyglądają tak, jakby było ich więcej. Natomiast w przypadku zagęszczania i wydłużania do włosów własnych dodawane są inne włosy, które mogą być naturalne albo syntetyczne.  Oczywiście włosy naturalne są znacznie lepszej jakości i efekt jest również korzystniejszy. Wiąże się to jednak z wyższą ceną. Niektóre panie wychodzą więc z założenia, że doczepione włosy nie będą zbyt dobrze zauważalne, natomiast zaoszczędzą mozolnych i długich stylizacji cienkich włosów, które bez odpowiednich zabiegów szybko opadają i sprawiają wrażenie rzadszych.

Zagęszczanie włosów może odbywać się poprzez doczepianie nowych włosów na specjalnych klipsach lub ich zgrzewanie  z włosami naturalnymi. Jednak metoda zgrzewania jest coraz mniej popularna, bo trochę niszczy włosy. Poza tym do zagęszczania fryzury stosowane są mikrowłókna. Znajdują się one w specjalnych preparatach, które nakłada się na włosy i wówczas właśnie zostają one pokryte keratynowymi drobinkami zwiększającymi objętość każdego włosa z osobna. Również do przedłużania włosów stosuje się keratynę, jednak jako rodzaj łuski, która łączy nowe pasmo z włosami. Łuski takie zgrzewa się następnie na ciepło. W podobny sposób, tylko że na zimno, wykonuje się przedłużanie włosów za pomocą ultradźwięków. Dzięki nim powstają trwałe połączenia i nie ma ryzyka poparzenia głowy podczas zabiegu. Podobnie zresztą jak w przypadku dołączania włosów za pomocą obrączek lub tulejek. W każdej z tych metod bardzo ważne jest umiejętne dobranie włosów, bo będą one stanowiły kontynuacje własnych włosów. Przedłużanie włosów powoduje od razu ich zagęszczenie, bo nowe włosy doczepiane są zwykle dość wysoko. Natomiast po kilku miesiącach dobrze jest podciągnąć pasma albo zdecydować sie na doczepienie nowych.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-stylizacja-xn--wosw-sqa58b-net-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/load.php( in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367