\

Modelowanie włosów na szczotce

Często do układania włosów używa się okrągłych szczotek. Nic dziwnego, w zależności od ich rodzaju można układać z ich pomocą bardzo różne fryzury. Potrzebne są też do tego lakier oraz suszarka do włosów.

Żeby zwiększyć objętość włosów, ale ich nie kręcić używa się dużych i grubych szczotek. Natomiast aby ułożyć fale, a także podnieść włosy u nasady konieczne jest skorzystanie z małej okrągłej szczotki. Są też szczotki płaskie, które pomagają prostować włosy. Przed zabiegiem modelowania należy umyć głowę. Warto użyć odżywki oraz pianki do włosów. Następnie trzeba je trochę podsuszyć i już można rozpocząć układanie. Odbywa się ono na kolejno rozczesywanych pasmach. Jeżeli chcemy uzyskać efekt pofalowania trzeba je spryskać lakierem. Natomiast w ogóle oddzielanie kolejnych pasem będzie łatwiejsze jeżeli włosy zostaną podzielone na części, które na początku zostaną podpięte. Potem kolejno należy rozpinać kolejne partie włosów, dzielić na pasma i układać.

W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać wybieramy odpowiednia szczotkę i nawijamy na nie kolejne pasma włosów w określony sposób oraz suszymy suszarką. Zwykle nawija się na szczotkę końcówkę pasma i obracając nią suszy się pasmo od góry do dołu. Aby wyprostować włosy trzeba delikatne pociągać pasma i mocniej suszyć ich doły. W celu zrobienia fal trzeba włosy mocniej nawijać na szczotkę. Dzięki podnoszeniu podczas suszenia nawiniętych na szczotkę pasem w górę fryzura się podnosi i zyskuje na objętości. Na końcu warto utrwalić jeszcze efekt modelowania za pomocą lakieru do włosów. Samodzielne układanie włosów na szczotce nie jest proste, zwłaszcza jeśli ktoś w ogóle nie ma wprawy. Trzeba więc po prostu ćwiczyć i z czasem będzie coraz łatwiej, a efekty będą coraz bardziej zadowalające. Ewentualnie można też raz na jakiś czas poprosić o pomoc bliską osobę. Natomiast panie które jednak mają mniej cierpliwości lub czasu decydują się czasami na trwały styling włosów, dzięki któremu są one lekko uniesione i łatwiej się układają przez miesiąc albo nawet dwa.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-stylizacja-xn--wosw-sqa58b-net-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/load.php( in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367