Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Układanie fryzur męskich \

Stylizacja męskich fryzur

Chociaż większość panów ma krótkie włosy wcale nie oznacza to, że nie wymagają one układania. Wielu mężczyzn codziennie rano powtarza te same zabiegi, aby ich fryzura wyglądała dobrze i oryginalnie. Potrzebują do tego specjalnych preparatów, które ułatwiają stylizację i powodują, że jej efekty dość długo się utrzymują.

Jednym z niezbędnych kosmetyków, który pomaga panom utrzymać fryzurę w ładzie jest żel. Nadaje się on do stylizacji włosów na mokro i na sucho. Jest to idealny preparat do krótkich włosów. Przede wszystkim pomaga ułożyć fryzurę, ale również nadaje włosom połysk. Natomiast ważne jest to, żeby nie przesadzić z ilością żelu, bo wtedy włosy mogą się błyszczeć aż za bardzo, poza tym będą się sklejać. Wystarczy rozetrzeć trochę żelu na dłoniach i rozprowadzić go po włosach. Następnie można je ułożyć palcami. Markowe żele bardzo dobrze utrwalają fryzurę i są naprawdę wydajne.

Jeżeli któryś z panów chce, aby jego włosy wyglądały naturalnie i nie błyszczały się w związku z użyciem preparatu utrwalającego fryzurę powinien wybrać modelującą pastę albo wosk. One również unoszą nieco włosy oraz utrwalą efekty ich ułożenia. Natomiast warto pamiętać, że w przypadku mężczyzn żele i pasty powinny być wyjątkowo mocne, bo nie używają oni lakieru do włosów. Natomiast nowością są męskie kremy do włosów. Są to tak zwane kremy dyscyplinujące. Dzięki nim włosy nie są w ogóle obciążone, łatwiej więc zrobić fryzurę polegającą na ich postawieniu. Natomiast wszelkie kosmetyki do układania włosów powinny być dobrane do ich rodzaju. Inaczej układa się włosy grube i twarde, inaczej cienkie, a jeszcze inaczej kręcone. Natomiast nie oznacza to wcale, że najlepiej obciąć włosy na króciutko i pozbyć się wszelkich dylematów związanych z ich stylizacją. Mężczyźni po których widać, że dbają o siebie bardzo podobają się kobietom. Poza tym samodzielne układanie włosów pozwala nadać fryzurze niepowtarzalny wygląd, który może być  także w jakimś sensie odzwierciedleniem osobowości mężczyzny. Warto więc trochę poeksperymentować.