Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Zabieg permanentnej stylizacji włosów \

Permanentna stylizacja włosów

Różne kosmetyki do stylizacji włosów, suszarka, lokówka, specjalne szczotki, żel, lakier – to wszystko akcesoria, których potrzebuje codziennie większość kobiet, żeby ładnie ułożyć sobie fryzurę. Bez względu na to czy włosy są krótkie, średnie czy długie potrzebują odpowiednich zabiegów, które nadadzą im objętości i pozwolą ładnie ułożyć.

Ponieważ cały nasz świat zmierza do tego, żeby życia stawało się łatwiejsze, to również we fryzjerstwie wymyślane są nowe rozwiązania, które ułatwiają kobietom życie. Jednym z nich jest permanentna stylizacja włosów. Dzięki niej włosy są cały czas nieco uniesione, tak jakby właśnie przed chwilą fryzura była modelowana na szczotce. W związku z tym wyglądają jakby ich było więcej, są trochę pofalowane oraz pozwalają się szybko i łatwo ułożyć. Wszystko dlatego, że ich struktura zostaje delikatnie zmieniona poprzez użycie specjalnych preparatów. Mają one formę płynów, które również utrwalają efekt podniesienia włosów. Zabieg ten nazywany jest inaczej trwałą podnoszącą, ale o ile trwała może trochę niszczyć włosy, to tutaj nie ma takiego ryzyka. Inne określenia to także uplastycznianie włosów lub trwały styling.

Efekt takiego trwałego stylingu jest rzeczywiście „trwały”, ale najwyżej przez dwa miesiące. Po tym czasie włosy znów wyglądają dokładnie tak, jak przed zabiegiem, ale wówczas bez problemu można go powtórzyć. Jeśli tylko trwały styling jest wykonywany w dobrym salonie kosmetycznym z pewnością preparaty do jego wykonywania będą dobrane do włosów w taki sposób, żeby w żaden sposób im nie zaszkodzić. Jeśli chodzi natomiast o konieczność płacenie co jakiś czas za permanentną stylizację warto wziąć pod uwagę fakt, że oszczędza się wtedy jednocześnie na kosmetykach do włosów używanych zwykle w domu. Na jednorazowy zabieg uplastyczniania włosów trzeba wydać średnio 40,00 pln. Jest to więc raczej kwota do przyjęcia, przynajmniej raz na jakiś czas. Jeśli któraś z pań zastania się czy warto wykonać permanentna stylizację i jaki właściwie będzie efekt powinna koniecznie po prostu spróbować. W razie czego po kilku tygodniach włosy powrócą do dawnego kształtu, a może się okazać że takie uplastycznienie to właśnie to, czego im było trzeba.