Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Jaka fryzura dla długich i cienkich włosów? \

Stylizacja włosów długich i cienkich

Wiele kobiet marzy o długich i pięknych włosach. Jednak jeśli są one cienkie trzeba włożyć trochę wysiłku w to,  aby nie były cały czas opadnięte. Mogą wtedy sprawiać wrażenie jakby ich było mniej, a tego przecież żadna z ans nie chce. Co w takim razie robić żeby nawet długie i cienkie włosy wyglądały witalnie oraz dobrze się prezentowały?

Na pewno warto używać szamponów przeznaczonych specjalnie do cienkich włosów. Ich regularne stosowanie rzeczywiście powoduje, że włosy nie przylegała za bardzo do głowy i do siebie nawzajem, przez co optycznie wzrasta ich objętość. Jeśli chodzi natomiast o odżywki należy używać ich tylko do końcówek włosów. Mają one bowiem działanie obciążające i powodują efekt „oklapnięcia” fryzury. Stosowanie suszarek jest zdecydowanie niewskazane, podobnie zresztą jak prostownic czy falownic. Chodzi o to, że wysuszają one włosy, które stają się przez to jeszcze słabsze. Długie włosy poddawane często takim zabiegom mogą zrobić się łamliwe.

Podczas układania fryzury trzeba starać się nadać włosom jak najwięcej objętości oraz utrwalić ten efekt. Najlepiej jest zacząć od delikatnego rozczesania ich, ale w pozycji ze spuszczona głową, a potem energicznie zarzucić je do tyłu. Na pewno przyda się pianka do układania włosów. Żel czy wosk mógłby je obciążać i ściągać w dół. Warto użyć szczotki do modelowania. Można podnosić na niej kolejne partie włosów, na które wcześniej została nałożona już pianka. Niektóre panie stosują tapirowanie, jednak niszczy ono trochę włosy. Kiedy włosy zostaną już nieco podniesione delikatnie, z pomocą szczotki lub grzebienia, należy je ostatecznie ułożyć oraz użyć delikatnego lakieru, specjalnie do cienkich włosów. Wszystkie te zabiegi powinny przynieść zadowalający efekt. Jednak niektóre panie są w końcu na tyle zmęczone codziennym układaniem fryzury, że decydują się na zabieg zagęszczania włosów. Jest to oczywiście pewne rozwiązanie, ale trzeba się tutaj liczyć z odpowiednimi kosztami. Zresztą jeżeli, któraś z pań uważa, że podczas zapuszczania włosy mogą się wycierać i niszczyć, a do tego jest niecierpliwa może także po prostu je przedłużyć.