Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Stylizacja włosów kręconych i falowanych \

Jak układać włosy kręcone i falowane

Są panie które stosują różne zabiegi, żeby uzyskać wymarzone loki. Natomiast równie wiele kobiet ma dość swoich naturalnie kręconych włosów. Z pewnością ich pielęgnacja i układanie zajmują nieco więcej czasu niż to bywa w przypadku prostych włosów, ale to wszystko wcale nie musi być bardzo skomplikowane.

Stylizacja włosów na mokro to zdecydowanie trafiony pomysł w przypadku gęstych loków oraz falowanych włosów. Natomiast zanim to nastąpi warto umyć  je w specjalnym szamponie do kręconych włosów, a następnie zastosować odżywkę. Przede wszystkim, kiedy włosy będą jeszcze mokre trzeba je rozczesać. Po wysuszeniu mogłoby się to okazać wręcz niemożliwe. Kolejna ważna rzecz to zastosowanie specjalnej pianki, oczywiście do włosów kręconych lub falowanych. Trzeba dobrze ją rozprowadzić, najlepiej pomagając sobie grzebieniem. Jeśli kobieta ma nieco więcej czasu może poczekać aż włosy same wyschną, a jeśli nie może użyć suszarki. Jeśli będzie suszyła włosy z głową pochyloną do przodu loki staną się jeszcze bardziej imponujące. Potem dobrze jest użyć lakieru, który utrwali ten efekt, a na koniec rozczesać jeszcze włosy. Dzięki temu loki nie będą się plątać, a fale będą ładnie i równomiernie ułożone.

Ciekawostką jest to, że aby perfekcyjnie ułożyć swoje naturalne loki bardzo przydatna okazuje się lokówka elektryczna. Dzięki niej można bardziej zapanować nad swoimi włosami. Nawija się na nią kolejne pasma włosów, które wcześniej należy pokryć lakierem. Kiedy całość włosów będzie już odpowiednio ułożona dzięki lokówce można jeszcze dodatkowo popryskać je lakierem lub użyć wosku, a potem rozczesać. Loki powinny ładnie się oddzielać od siebie, a jednocześnie nie stracić nic ze swojej puszystości. Poza tym będą błyszczące, a nie matowe, co jednak dość często się zdarza. Do układania włosów falowanych również można użyć lokówkę, ale lepsza będzie specjalna szczotka. W końcu nie chodzi o to, żeby z fal zrobić loki, które i tak w ciągu dnia zaczną się prostować. Lepiej więc jednak ujarzmić i utrwalić naturalne, piękne fale.